Hosting, VPS, poczta, dedyki czy zdalny admin? TOP5 oferty Servizza

Hosting top-5

Byliśmy ciekawi co jest najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Czy są to usługi hostingowe, serwery dedykowane, VPSy, poczta elektroniczna? A może unikatowa na rynku usługa wsparcia administracyjnego? Sprawdziliśmy, które z usług Servizza cieszyły się największą popularnością Klientów w okresie ostatnich dwóch lat. Dokonaliśmy analizy ilościowej sprzedaży we wszystkich kanałach, tj.:

  • za pośrednictwem strony https://servizza.com,
  • offline’owym kanale doradztwa B2B,
  • wśród Partnerów, w tym zagranicznych,
  • we wspieranych oraz samodzielnie realizowanych projektach.

Oczywiście – i bez konkretnych danych – spodziewaliśmy się, że walka odbędzie się pomiędzy kilkoma najpopularniejszymi. Chcieliśmy mieć jednak ‘namacalne’ potwierdzenie naszego przeczucia ;).

A, gdy już wyłoniliśmy pięć najlepiej sprzedających się produktów, dodatkowo sprawdziliśmy ich wzajemny udział procentowy. W ten sposób powstał nasz wewnętrzy ranking TOP 5, który ukształtował się następująco:

Servizza – TOP5

Miejsce 5 – Ekonomiczny Hosting WWW (11% udziału)

Ekonomiczny Hosting WWW
Ekonomiczny Hosting WWW

Wprost idealny hosting na start lub na mniejsze wyzwania, dla użytkowników, którzy nie potrzebują parametrów Niezawodnego Hostingu WWW. Dyski HDD klasy enterprise, wsparte dodatkowym cache z dysków SSD oraz dyskami SSD dla baz danych. Dzięki takiej konfiguracji, zapewniono optymalną platformę w rozsądnej cenie.

Unikalny kontener, zapewniający pełną izolację wobec pozostałych Klientów. Dostępna jest również wysoka elastyczność, ponieważ można płynnie migrować pomiędzy pakietami, w dowolnym momencie. Serwery Servizza wykonują więcej pracy dla Ciebie, bez konieczności zwiększania kosztów.

https://servizza.com/hosting-eco

Miejsce 4 – VPS Cloud (14,5% udziału)

VPS Cloud
VPS Cloud

Oferta dla osób poszukujących dobrych serwerów, spełniających wysokie oczekiwania dot. jakości. VPSy, które zapewnią nieprzerwane funkcjonowanie strony WWW. Idealne dla projektów, dla których ważne są szybkie procesory, dobra przepustowość i duże transfery. Cloud VPS to oferta serwerów, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Cloud VPS to nie tylko przystępne ceny, ale również profesjonalne wsparcie doświadczonych adminów. Już teraz możesz dołączyć do grona wielu zadowolonych Klientów i cieszyć się wysoką jakością usług:

https://servizza.com/serwery-vps-cloud

Brąz – Poczta ekonomiczna (18% udziału)

Poczta ekonomiczna
Poczta ekonomiczna

Zgodnie z przepisami RODO, w biznesie nie można już używać skrzynek pocztowych, bez podpisanej umowy przetwarzania danych. Tę zapewniamy w każdym pakiecie, bez dodatkowych opłat. Ponadto, w każdej chwili i bez dodatkowych opłat, możesz skorzystać z poradnika oraz szablonów dokumentacji RODO. Jest to więc idealna oferta dla osób, szukających alternatywy dla 'portalowego’ adresu e-mail.

W ramach wykupionej pojemności systemu pocztowego (z możliwością płynnego zwiększania), otrzymujesz do dyspozycji dowolną liczbę skrzynek, aliasów, itd. Możesz użyć własnej domeny lub skorzystać z kilku gotowych domen do wyboru (.biznesemail.pl, .proemail.pl, .bizpoczta.pl), np.: jankowalski@mojafirma.proemail.pl. Otrzymujesz również dedykowany panel administracyjny, statystyki i logi systemu pocztowego, kontrolę nad ustawieniami konta i całej domeny. A także możliwość limitowania kont (liczba maili, spam, przepustowość i inne), nielimitowaną ilość domen, itp. Dostęp do poczty możesz uzyskać za pomocą dowolnego klienta, webmaila lub klienta kolaboracji biurowej.

https://servizza.com/poczta

Liderzy, czyli prawie ex aequo

Właściwie, to nie dziwi nas, że na szczycie znalazło się dwóch, prawie równorzędnych liderów. Rzeczywiście, są to dwie najpopularniejsze propozycje Servizza. Wynika to z następujących faktów:

  • Niezawodny hosting WWW to zestaw pakietów, które tworzą jedne z najlepszych na rynku propozycji, zachowujących taki stosunek jakości do ceny,
  • Admin24h to z kolei bardzo unikatowa na rynku usługa, dzięki której można sięgnąć po wsparcie najlepszych profesjonalistów, w cenie, na którą może pozwolić sobie każdy biznes.

Srebro – Admin 24 h (27,5% udziału)

Admin 24
Admin 24

Zdalny admin 24 h, czyli wsparcie profesjonalistów, gdy go potrzebujesz. W ramach usług administracji pomagamy firmom rozwiązywać problemy wydajności, optymalizacji, bezpieczeństwa i ogólnego doradztwa w zakresie DEV-SYS-OPS, w tym również dla e-commerce.

ADM24H, czyli możliwość zarządzania serwerami i/lub usługami w sposób zdalny. Administrator dostępny na żądanie i o każdej porze, w rozliczeniu godzinowym. Bez żadnych zobowiązań.

ABOADM24H, czyli wyżej opisane usługi, ale dostępne w abonamencie miesięcznym. To Ty decydujesz ile godzin potrzebujesz, wybierając jedną z paczek od 2 do 30 godzin. W cenie wliczony jest 24/7/365 monitoring, reagujemy proaktywnie, chętnie też podpiszemy umowę poufności (NDA). Podstawowa paczka zawiera 2 godziny administracji, ale w każdej chwili możesz dokupić wielokrotność tej paczki. Niewykorzystane godziny kumulują się nawet do 6 m-cy, więc nic nie tracisz.

https://servizza.com/administracja-serwerami

Zwycięzca – Niezawodny hosting WWW (29% udziału)

Niezawodny hosting WWW
Niezawodny hosting WWW

Nic dziwnego, że to najpopularniejsza oferta, bo jest to hosting idealny dla każdego świadomego swoich potrzeb i wymagań Klienta, szukającego prawdziwej jakości, a nie marketingowej ściemy. W jej ramach dostarczamy unikalny kontener, z dostępem do zasobów serwerowych. Zapewnia to pełną izolację oraz wysoką skalowalność i elastyczność, dzięki czemu w każdej chwili możesz zwiększyć lub zmniejszyć pakiet, a nawet migrować na inne usługi. Odeszliśmy również od klasycznego modelu rozliczania zasobów, więc nasze serwery wykonują więcej pracy dla Ciebie, bez konieczności zwiększania kosztów. Nie stosujemy 'magicznych’ promocji z haczykami. Z góry wiesz ile zapłacisz, bez kruczków i druczków. Co równie ważne: w każdej chwili możesz zrezygnować z kolejnych, nierozpoczętych okresów rozliczeniowych.

Twój hosting może być szybki jak nigdy, bez żadnych ukrytych dodatkowych opłat do każdego konta otrzymujesz profesjonalny, bezpieczny i jeden z najszybszych serwerów www. Do każdego zamówionego kontenera otrzymujesz w cenie również pakiet Litespeed Cache oraz wtyczkę do najpopularniejszych aplikacji, jak np. WordPress. Magento czy PrestaShop.

https://servizza.com/hosting

Podsumowanie

Byliśmy ciekawi, które z naszych produktów i usług są najczęściej wybierane przez Klientów. Ekonomiczny Hosting WWW, Niezawodny Hosting WWW czy Hosting WWW Premium? Super VPS lub VPS Cloud? A może serwery dedykowane, certyfikat SSL, domeny czy też biznesowa poczta elektroniczna? Czy w końcu, unikatowa na rynku usługa zdalny Admin 24h? Sprawdziliśmy więc, co cieszyło się największą popularnością Klientów w okresie ostatnich dwóch lat. W ten sposób powstał niniejszy ranking top-5.

stefan-servinski-servizza

Servizza Team, przy wsparciu Stefana