Zdalny admin, Dev-Ops – administrator do wynajęcia

Problem z serwerem, hostingiem, chmurą, aplikacją?

zdalny-adminPotrzebna pomoc profesjonalnego administratora serwera lub aplikacji? Znasz już ten ból, czy dopiero wszystko przed Tobą? Niezależnie, czy masz przestarzałą technologię i potrzebujesz, aby ktoś na nowo to wszystko poukładał. Czy może masz dość niekompetencji fachowca(-ów) przez duże ‘F’. Czy, w końcu, po prostu osiągnąłeś kolejny etap wzrostu i najwyższy czas dostosować do tego zaplecze IT. Powód jest nieistotny, jeśli musisz rozwiązać problem tu i teraz.

Nie chcesz jednak lub nie możesz tracić cennego czasu, porzucając inne obowiązki w firmie? Nie masz odpowiednio wykwalifikowanego współ/pracownika lub jest on przytłoczony innymi zadaniami?

Zaufaj doświadczonym profesjonalistom, którzy pomogli rozwiązać tysiące problemów – od początkujących start-up’ów, poprzez największe e-commerce, na bankowości i korporacjach kończąc. Oszczędź swój czas oraz pieniądze, a my zajmiemy się zarządzaniem Twoimi serwerami i/lub usługami. Profesjonalnie, odpowiedzialnie i na uczciwych warunkach. I – może zdziwisz się – nie za miliony 😉 mimo, że:

Prawdziwi specjaliści w cenie

Jeden z wielu, ale bardzo istotny problem przedsiębiorców, to brak na rynku odpowiednich specjalistów, w wielu różnych dziedzinach. To samo niestety dotyczy e-biznesu i dostępu do prawdziwych fachowców, w szczególności dobrych programistów i administratorów. A, jeśli należysz do tych szczęśliwców, którym udało się znaleźć kogoś naprawdę dobrego, to często zderzasz się z kolejną barierą, jaką jest koszt zdobycia takiego wsparcia. Nic dziwnego, skoro w Sieci jest mnóstwo ogłoszeń z propozycjami pracy dla admina lub DevOpsa, z wynagrodzeniem netto na poziomie 10, 15, czy nawet 20-stu tysięcy złotych.

ogloszenie-o-prace

I nawet, jeżeli możesz sobie pozwolić na wsparcie takim kosztem, to bardzo często nie jest Ci przecież ono potrzebne na stałe. Idealnym byłby układ, w którym będziesz płacić za realny czas pracy, nawet za kilka konkretnych godzin, jeśli trzeba.

Jakie jest rozwiązanie?

Rozwiązaniem jest nasza propozycja, wychodząca naprzeciw ww. opisanej potrzebie.

ADM24H, czyli możliwość zarządzania serwerami i/lub usługami w sposób zdalny. Administrator dostępny na żądanie i o każdej porze, w rozliczeniu godzinowym. Bez żadnych zobowiązań.

ABOADM24H, czyli wyżej opisane usługi, ale dostępne w abonamencie miesięcznym. To Ty decydujesz ile godzin potrzebujesz, wybierając jedną z paczek od 2 do 30 godzin. W cenie wliczony jest 24/7/365 monitoring, reagujemy proaktywnie, chętnie też podpiszemy umowę poufności (NDA). Podstawowa paczka zawiera 2 godziny administracji, ale w każdej chwili możesz dokupić wielokrotność tej paczki. Niewykorzystane godziny kumulują się nawet do 6 m-cy, więc nic nie tracisz.

Co dokładnie zyskujesz?

Zdalny admin 24h

Po pierwsze bezpieczeństwo. Wieloletnie doświadczenie w przedsięwzięciach o wysokiej oraz bardzo wysokiej skali poufności, dało nam bardzo konkretne kompetencje. Jesteśmy zespołem specjalistów, dokładnie znających zasady działania, zarówno od strony technicznej, jak też prawnej i biznesowej. W każdym, nawet najmniejszym aspekcie działalności, stosujemy wysokie standardy bezpieczeństwa. Chętnie podpiszemy umowę o poufności (NDA).

Dwa: wsparcie 365/7/24. Jesteśmy dla Ciebie dostępni 365 dni w roku, o każdej porze dnia. Nie ma dla nas znaczenia, o której godzinie pojawi się problem lub zadanie do wykonania. Pracujemy non stop. Nie tworzymy sztucznych przedziałów czasowych.

Po trzecie: profesjonalizm. Liczysz się dla nas Ty oraz możliwie jak najszybsza reakcja w razie potrzeby. Zapewniamy profesjonalne podejście doświadczonych administratorów do każdego Twojego problemu.

Cztery: duże oszczędności. Zarządzanie serwerami i usługami nie musi być drogie. Powierz nam swoją infrastrukturę i przekonaj się, że profesjonalizm i rzetelność się opłaca. Płać tylko za wykorzystany czas.

I jeszcze: szybki czas reakcji. Monitorujemy w trybie 24/7 całe środowisko, którym opiekujemy się. Zarówno przy pomocy autorskich, zaawansowanych automatów, wraz z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, jak również poprzez osobisty nadzór. Ponadto, proaktywnie prowadzimy przeglądy w celu zapobiegania występowania usterek i problemów.

W czym możemy pomóc?

Może zabrzmi to nieskromnie, ale zakres praktycznego doświadczenia naszych inżynierów jest ogromny. W wielkim skrócie możesz przyjąć, że naprawdę niewiele jest takich obszarów w tej branży, w ramach których nie bylibyśmy w stanie Ci pomóc. Doradzić, wdrożyć i zarządzać – abyś mógł spać spokojnie. Wybrana część zagadnień, z tych popularniejszych:

 • Serwery WWW – Apache, Nginx, Gwan, LiteSpeed, Varnish
 • Serwery AppJava – Tomcat, Resin, Glassfish, WildFly
 • Serwery AppInne – uWSGI, Web2py, Tornado, Node.js, Phusion, php-fpm, zend
 • Serwery Poczty – Qmail, Zimbra, Exim, Postfix, Dovecot, Zentyal
 • AntySPAM – SpamAssasin, ASSP, mailcleaner, spamtitan, amavis, magicspam, inne
 • AntyVirus – ClamAV, CAVL, ESET, inne.
 • AntyMalware
 • Bazy Danych – MySQL, MariaDB, Percona, PostgreSQL(+), Firebird
 • NoSQL/Search – Cassandra, Hbase, MongoDB, CouchDB, Ignite, MemcacheDB, Redis, Berkley, Giraph , Solr, Elastic
 • Instalacja/Utrzymanie OS – FreeBSD, OpenBSD, Linux (Debian, Redhat, Centos, Fedora, Ubuntu), Solaris, Joyent, CloudLinux
 • Serwery FTP – Pure-FTPD, ProFTPD, vsftpd
 • Wirtualizacja – KVM, XEN, VMVare, Proxmox, Vagrant
 • Kontenery – Docker, LXC, Triton, Zones, BHyve
 • Panele – Cpanel, DirectAdmin, Plesk, ISPConfig, Webmin, Virtualmin, CentOS Web Panel, Zpanel
 • Automatyzacja/Orkiestracja – Puppet, Ansible, Chef, SaltStack, CoreOS, Swarm, Kubernates, Mesosphere Marathon, Joyent
 • Monitoring/Logi – ZenOSS, Zabbix, Nagios, Munin, Monit, ELK (Kibana, Logstash, Elastic), Splunk, Cacti, nmon, LogWatch, Grafana, Kibana
 • IDM – FreeIPA/IPA, Centrify, sssd
 • Firewall/Sieć – iptables, carp, vyatta, vyos, pfsense, nftables , PF (Packet Firewall), IPFW, UFW, openvswitch, opendaylight, brocade, hp, netgear, cisco, juniper, inne..
 • Platformy sprzętowe – IBM Power/x86, Supermicro, Dell, HP, BlackCore, Fujitsu, Chelsio, Mellanox, Solarflare, Emulex, Qlogic
 • Storage/Backup – Nexenta, 3PAR, EMC, freenas, netapp, bacula, openfiler, bareos, zbackup, inne..
 • Serwery DNS – PowerDNS, BIND, nsd, mydns
 • Bezpieczeństwo – IPSec, OpenVPN, Nessus, OpenVAS, OSSEC, Seccubus, tripwire, snort, Cloudflare, ModSecurity, NAXSI, IronBee, Incapsula, Selinux, AppArmor, GRSec
 • Cloud/Inne – Openstack, Openshift, Mesos, Platform9, Cloudera, Pivotal, Hadoop, Spark
 • Wsparcie platform cloud – AWS/Azure (Szeroka oferta fanatycznego wsparcia od pierwszych kroków po budowę rozproszonych zautomatyzowanych środowisk)
 • Klastrowanie/Wysoka Dostępność – Pacemaker, linux-ha, klastrowanie baz danych-serwerów aplikacji, replikacje systemu plików (zfs, btrfs, ceph, hdfs, gluster, inne..)
 • Budowa/Utrzymanie systemów HPC/Cloud/Grid
 • Rozwiązania niestandardowe – FPGA, Demuxy, Systemy niskich opóźnień, offloading-skalowanie wertykalne/horyzontalne, akceleracja AI (IBM NVlink grid, AMD) i inne.
 • SuperWydajne VPS/Dedykowane Serwery pod – WordPress/Magento/Prestashop i inne..

A co z AWS, Azure, itp.?

Wszystkie usługi administracyjne dotyczą oczywiście oferty Servizza (hosting, VPSy, serwery dedykowane, itd.). Ale nie tylko! – chętnie pomożemy Tobie również, jeżeli korzystasz z usług innego dostawcy, a nawet, jeśli korzystasz z bardziej zaawansowanych form zaplecza. Możemy Cię wesprzeć administracyjnie, jeśli korzystasz z dowolnego innego dostawcy, w szczególności spośród tych największych, najbardziej znanych. Niezależnie, czy jest to którakolwiek z usług AWS, Azure, itd., czy jest to zwykły dedyk lub VPS, czy zaawansowany cloud computing.

Pamiętaj: zdalny administrator serwera / usługi

Dostępny w chwili, gdy potrzebujesz pomocy. I nie za miliony! 😉

Szczegóły na tej stroniestefan-servinski-servizza

Servizza Team, przy wsparciu Stefana