Platformy wspomagające marketing i sprzedaż

Działalność e-commerce czasem potrzebuje specjalistycznych narzędzi. Systemy wspomagające działania marketingowe lub samą sprzedaż bywają bardzo pomocne, a często wręcz niezbędne. Wśród dostępnych rozwiązań znajdziesz: Seo Panel, Mautic, WeBid, u-Auctions, phpLD, TastyIgniter. Możliwości tych platform omówimy w kolejnych punktach:

Seo Panel

Seo Panel – Kompletny panel do zarządzania optymalizacją witryn pod kątem wyszukiwarek. Seo Panel to zestaw narzędzi seo zawierający najnowsze narzędzia hot seo do zwiększania i śledzenia wydajności Twoich stron internetowych. Każdy może łatwo tworzyć i instalować wymagane wtyczki do swojego panelu seo. Narzędzie do automatycznego przesyłania katalogów pomaga przesyłać nasze strony internetowe do głównych bezpłatnych i płatnych katalogów internetowych. Możemy również śledzić status każdego zgłoszenia poprzez okresowe sprawdzanie za pomocą skryptu sprawdzającego status przesłania. Menedżer katalogów pomoże nam dowiedzieć się, czy katalog jest aktywny, czy nie. Narzędzie do sprawdzania pozycji słów kluczowych znajdzie pozycje docelowych słów kluczowych w Twojej witrynie i zapisze je w systemie. W sekcji raportów pozycji możemy zobaczyć codzienne pozycje słów kluczowych w różnych wyszukiwarkach w postaci pięknych wykresów i szczegółowych raportów. Audytor witryny skontroluje wszystkie czynniki SEO każdej strony witryny i przedstawi szczegółowy raport na temat każdej strony. Pomoże nam to utworzyć pliki map witryn XML, HTML, TEXT na naszej stronie internetowej w celu przesłania ich do wyszukiwarek. Google i Alexa Rank Checker znajdzie google PageRank i Alexa Rank naszych stron internetowych i przechowuje go w systemie. W sekcji raportów rankingowych możemy zobaczyć codzienną pozycję Google i Alexa każdej witryny według szczegółowych raportów. Kontroler linków zwrotnych znajdzie liczbę linków zwrotnych naszych witryn w różnych wyszukiwarkach (Google, Yahoo, MSN itp.). W sekcji raportów linków zwrotnych możemy zobaczyć dzienną liczbę linków zwrotnych każdej witryny według szczegółowych raportów. Narzędzie do sprawdzania nasycenia wyszukiwarek znajdzie liczbę zaindeksowanych stron naszych witryn w różnych wyszukiwarkach (google, yahoo, msn itp.). W sekcji raportów sprawdzania nasycenia wyszukiwarek możemy zobaczyć dzienną liczbę indeksowanych stron każdej witryny według szczegółowych raportów. Panel SEO może być używany w wielu językach, a użytkownik może ustawić swój język ojczysty dla swojej sesji. Obecnie obsługuje seo panel 17 języków, w tym polski. Możesz łatwo drukować i eksportować raporty z panelu SEO i zapisać je do wykorzystania w przyszłości.

Seo Panel

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Seo Panel ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Seo-Panel/

Mautic

Mautic to nowoczesna platforma do automatyzacji marketingu o eleganckim designie i potężnym zestawie funkcji, wbudowanych w niezwykle łatwy w obsłudze interfejs. Mautic to darmowe oprogramowanie o otwartym kodzie źródłowym. Niezależnie od wielkości firmy lub zespołu sprzedaży możesz w końcu uzyskać dostęp do pełnego zestawu narzędzi marketingowych, bez żadnych kosztów. Masz równe szanse na sukces i jedne z najpotężniejszych dostępnych narzędzi do automatyzacji marketingu, więc możesz konkurować z każdą firmą. Mautic wzmacnia Twój biznes i oszczędza czas. Zautomatyzowane kampanie marketingowe. Twórz unikalne kampanie dla segmentowanych list potencjalnych klientów za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu przeciągnij i upuść. Media społecznościowe. Słuchaj, zobacz, co mówią Twoi klienci online w kilkudziesięciu sieciach społecznościowych. Zarządzanie potencjalnymi klientami, generowanie i pielęgnacja na każdym etapie ścieżki sprzedaży. Monitorowanie i analiza odwiedzających witrynę, dowiedz się, co jest popularne, a co nie, co działa i co potrzebuje pomocy. Tworzenie strony docelowej za pomocą kreatora przeciągania i upuszczania oraz w pełni konfigurowalnego. Zarządzanie zasobami, przechowuj pliki PDF, oficjalne dokumenty, grafiki, filmy i więcej na serwerze lub w chmurze. Spersonalizowany marketing 1: 1, aby każdy potencjalny klient czuł się osobiście obsłużony i zadowolony. Kampanie e-mail marketingowe wysyłane są na listy grup, segmenty, wyzwalacze w czasie rzeczywistym i wysyłanie partii. Śledzenie zachowań online. Formularze z łatwym narzędziem do budowania formularzy i budowaniem profili. Przepływy pracy, integracje CRM. Niestandardowe śledzenie i mapowanie pól, kampanie Dripflow i kontakt opóźniony. Pełne kampanie A / B i testy strony docelowej. API i integracje (26 i wciąż rośnie). Dynamiczni i konfigurowalni dostawcy usług pocztowych, używaj czego chcesz: Mandrill, SendGrid, Mailchimp, AWS, Gmail. System punktowy, przypisuj wartości punktów do dowolnej aktywności i łatwo znajdź potencjalnych klientów gotowych do następnego kroku, automatycznie przenieś potencjalnych klientów na nowe listy lub kampanie, a nawet do CRM na podstawie sumy punktów. Zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych.

Mautic

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Mautic ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Mautic/

WeBid

WeBid to open-sourceowy skrypt aukcyjny napisany w popularnym języku PHP. Zawiera ogromną kolekcję wbudowanych funkcji, dzięki którym można stworzyć dowolną witrynę aukcyjną. WeBid ma łatwy w obsłudze panel administracyjny i przyjazny dla użytkownika proces instalacji, który pozwala na skonfigurowanie własnej witryny aukcyjnej w kilka minut.

WeBid

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘WeBid ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/WeBid/

u-Auctions

u-Auctions to open-sourceowy skrypt aukcyjny napisany w popularnym języku PHP, który jest dostarczany z ogromną kolekcją wbudowanych funkcji. u-Auctions to idealny wybór do stworzenia witryny aukcyjnej w kilka minut. Sprzedawca może zastosować niestandardowy wzrost stawki. Licytowanie przez proxy ułatwia użytkownikom licytowanie dwóch różnych przedmiotów sprzedawanych jednocześnie. Sprzedawcy będą mogli przesyłać zdjęcia do określonej przez Ciebie maksymalnej liczby. Logowanie przez Facebook pozwala użytkownikowi zalogować się przy użyciu konta na Facebooku. Udostępnianie aukcji umożliwia użytkownikowi udostępnianie aukcji w Google+, Facebooku i Twitterze. Użytkownicy mogą korzystać z wbudowanych bramek płatności, aby płacić za przedmioty i opłaty (paypal / authorize.net / Worldpay / Skrill / 2 Checkout). Użytkownicy mogą przeprowadzać aukcje przedmiotów standardowych, holenderskich lub cyfrowych. Użytkownicy mogą dodawać własne warunki do swoich aukcji. Użytkownicy mogą zgłaszać aukcje administratorowi witryny. SEO służy do poprawiania wyglądu adresu i służy do optymalizacji adresu w wyszukiwarkach. Użytkownicy mogą dodać własnego ulubionego sprzedawcę, mogą dodać własny baner reklamowy z panelu sterowania, a baner zostanie wyświetlony w prawym górnym rogu nagłówka. Działa na smartfonach i tabletach, strony automatycznie zmieniają rozmiar w celu dopasowania do ekranu.

u-Auctions

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘u-Auctions ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/u-Auctions/

TastyIgniter

TastyIgniter to bezpłatny system zamawiania i zarządzania restauracją typu open source. TastyIgniter zapewnia profesjonalną i niezawodną platformę dla restauracji, które chcą oferować swoim klientom zamówienia online. Przyjazny dla urządzeń mobilnych – bezproblemowo dostosowuje się, by świetnie wyglądać na każdym ekranie. TastyIgniter jest całkowicie darmowy. TastyIgniter to gotowy do użycia system, z którym może poradzić sobie nawet początkujący. Zaprojektowany z myślą o każdej możliwości technicznej. Bardzo prosty, dzięki czemu menedżerowie i właściciele restauracji mogą być gotowi do pracy w ciągu kilku godzin. Platforma została zbudowana od podstaw z myślą o SEO. Dziś platforma jest bardzo przyjazna dla wyszukiwarek – pozwala łatwo znaleźć Twoją restaurację w Internecie. TastyIgniter to super łatwa w obsłudze platforma, nawet jeśli istnieje wiele lokalizacji restauracji do zarządzania – wszystkie intuicyjnie prezentowane w jednym, łatwym w obsłudze interfejsie. Stwórz biznes online, który odzwierciedla Twoją markę – Dodaj swoje logo, wybierz kolory swojej firmy i dostosuj strony, aby kusić klientów w swojej restauracji online. Nie jest też wymagana wcześniejsza wiedza techniczna, ponieważ zmiany można wprowadzać szybko i łatwo. TastyIgniter oferuje szereg opcji platformy płatniczej, dzięki czemu możesz przyjmować płatności z góry za zamówienia online. Wybierz jeden lub wszystkie rodzaje płatności. Platforma to znacznie więcej niż system zamówień i rezerwacji – pozwala na prowadzenie niestandardowych kampanii e-biuletynów w celu zwiększenia sprzedaży, rozwoju, co może być nieocenioną bazą danych klientów e-mail, i wykorzystywania ich do budowania silnych relacji z klientami.

TastyIgniter

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘TastyIgniter ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/TastyIgniter/

phpLD

phpLD jest często używanym skryptem katalogowym w Internecie. Użytkownicy przetestowali skrypt na ponad 50 000 stron internetowych, w niemal wszystkich środowiskach PHP. Kolejną wielką zaletą phpLD jest liczba dostępnych szablonów i modułów. Integracja Paypal dla sprzedaży polecanych linków. Możliwość ustawienia daty wygaśnięcia dla polecanych linków (np. sprzedawaj co miesiąc, co rok, przez cały okres użytkowania). Utwórz raporty e-maili z prośbą o połączenie, aby pokazać swojemu klientowi. Nieograniczone kategorie i podkategorie (testowane na ponad 2 milionach).

phpLD

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘phpLD ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/phpLD/

Podsumowanie

W każdym pakiecie Ekonomiczny Hosting WWW, Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu. Za jego pośrednictwem uruchomisz narzędzia, dedykowane wspomaganiu działań marketingowych lub samej sprzedaży. Działalność e-commerce czasem potrzebuje specjalistycznych narzędzi, nie wszystko można rozwiązać z pomocą CMS-ów typu WordPress. W Servizza otrzymujesz zestaw kilkuset różnych platform i narzędzi, które możesz uruchomić kilkoma kliknięciami.

stefan-servinski-servizza

Servizza Team, przy wsparciu Stefana