ERP, CRM, HRM, czyli aplikacje do zarządzania firmą

Zapanuj nad procesami w biznesie

erp-crm-hrm-zarzadzanie-firma

Aplikacje wspomagające zarządzanie firmą, typu ERP, CRM, HRM, w dzisiejszych czasach są wręcz niezbędne w większości przedsiębiorstw. W Servizza są one dostępne wraz z pakietami hostingowymi. Wśród narzędzi znajdziesz m.in: YetiForce, Vtiger, Dolibarr, SugarCRM, EPESI, X2CRM, Zurmo, SuiteCRM, FrontAccounting, OrangeHRM, iQDesk, webERP, Akaunting, EGroupware, EspoCRM, Sentrifugo, Tine 2.0, Jorani, Zenbership, OpenBiz Cubi, ChurchCRM, Group Office, Zdoo. W kolejnych punktach zostaną szczegółowo omówione możliwości tych aplikacji:

YetiForce

YetiForce to otwarty, wysokiej klasy system CRM (Customer Relationship Management), który pomaga zarządzać relacjami z klientami, dostawcami, partnerami i personelem. Jest to innowacyjny i złożony system, który może być kluczem do efektywnego zarządzania w firmie. YetiForce można łatwo wzbogacić dodatkami oraz w razie potrzeby modyfikować kod. Został stworzony, abyś mógł osiągać niemożliwe w swoim biznesie. Najwyższa jakość kodu zgodna z globalnymi standardami, działa u ponad 20.000 użytkowników. Ponad 70 modułów użytkownika i paneli konfiguracyjnych, intuicyjna nawigacja, zarządzanie klientami, sprzedażą, prowadzeniem, logistyką i zapasami. Kalendarz, kontakty, kursy wymiany walut, wbudowane powiadomienia przez e-mail i / lub SMS. Fakturowanie, analityka z prognozowaniem sprzedaży. Kontrola czasu, integracja z LDAP, DAV, PBXManager i Open Street Maps, integracja PBX i PBX Managera, API. Zaawansowane uprawnienia, konfigurowalny pulpit, przepływ pracy. Zaawansowana wyszukiwarka i szyfrowanie danych.

YetiForce

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘YetiForce ‘.

Więcej informacji na temat pomocy znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/yetiforce/

Vtiger

Vtiger CRM to w pełni funkcjonalne oprogramowanie CRM, idealne dla małych i średnich firm, oferujące niskobudżetowe wsparcie produktowe dla użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego rozwiązania. Vtiger CRM pomaga w pełni wykorzystać potencjał marketingu, sprzedaży i ogólnej obsługi klienta. Obsługa klienta i serwis, marketing automation, zarządzanie zapasami. Zarządzanie działaniami, raporty i pulpity nawigacyjne, personalizacja produktów. Zarządzanie bezpieczeństwem, integracja poczty e-mail, elastyczność i duże możliwości dostosowania i konfiguracji.

Vtiger CRM

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘Vtiger ‘.

Więcej informacji na temat pomocy znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Vtiger/

Dolibarr

Dolibarr to oprogramowanie zbudowane modułowo, do zarządzania małymi lub średnimi firmami, a także dla freelancerów lub fundacji. Katalog produktów i usług, zarządzanie zapasami, zarządzanie rachunkami bankowymi. Katalog klientów, dostawców lub potencjalnych klientów, katalog kontaktów. Zarządzanie zamówieniami za pomocą generatora PDF, zarządzanie kontraktami, płatnościami, stałymi zleceniami i wysyłkami. Wsparcie NPR VAT, zarządzanie zakładkami, e-mailing, narzędzia do eksportu danych.

Dolibarr

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘Dolibarr ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/dolibarr/

SugarCRM

Sugar CRM – program do zarządzania relacjami z klientami (CRM). Uruchomiony jako projekt open source w 2004 roku, aplikacja SugarCRM, od tamtego momentu została pobrana ponad 5 milionów razy. Obsługuje ponad 500 000 użytkowników w 75 językach. Podstawowy system sprzedaży, marketing, raportowanie, kontrolowany dostęp zespołu. Workflow, prognozowanie sprzedaży, portal kliencki, formularz Web To Lead. Panel zarządzania, analiza marketingowa, wsparcie i współpraca, profile klientów i dużo więcej.

Uwaga: Przeczytaj również o SuiteCRM, który został zaprojektowany jako bezpłatna i otwarta alternatywa dla SugarCRM Professional Edition.

Sugar CRM

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘SugarCRM ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/SugarCRM/

SuiteCRM

SuiteCRM to projekt wywodzący się z SugarCRM. SuiteCRM został zaprojektowany jako bezpłatna i otwarta alternatywa dla SugarCRM Professional Edition. Ponieważ jest on oparty na SugarCRM, wszystkie rozszerzenia udostępnione przez społeczność, które działają z wersją społecznościową, będą również działać z SuiteCRM. SuiteCRM to także doskonała alternatywa dla SalesForce Professional i Microsoft Dynamics. Zorganizuj swoje kontakty biznesowe i zapisz odpowiednie informacje, które pomogą Twojemu biznesowi stworzyć możliwości i potencjalnych klientów. Zaimportuj kontakty, aby komunikować się z klientami i wysyłać kampanie marketingowe. Zduplikowane informacje kontaktowe dla klientów, którzy pracują w tej samej firmie, aby skrócić czas i zwiększyć wydajność. Docelowi klienci, z którymi chcesz robić interesy. Dzięki zrozumieniu do kogo chcesz kierować reklamy, Twoja firma może skupić się na tworzeniu kampanii marketingowych dla osób, które najprawdopodobniej kupią Twój produkt lub usługę. Planuj spotkania z klientami lub kolegami z SuiteCRM Max i wysyłaj zaproszenia do osób. Zarządzaj notatkami ze swoich spotkań, aby śledzić, co dzieje się w Twojej firmie. Określ przewidywany czas trwania tych spotkań i przypomnień przed ich rozpoczęciem.

SuiteCRM

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘SuiteCRM ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/SuiteCRM/


EPESI

EPESI to aplikacja internetowa do zarządzania informacjami biznesowymi. Ułatwia organizowanie i udostępnianie danych, upraszcza komunikację wewnętrzną i usprawnia przepływ pracy. EPESI ma modułową konstrukcję, która sprawia, że jest elastyczny i łatwy w adaptacji. Jego baza składa się z aplikacji CRM z frameworkiem PHP, które można rozbudować o specjalistyczne moduły. EPESI jest bardzo łatwy w użyciu. Ma ładny, czysty i intuicyjny interfejs. Wiele funkcjonalności zaprojektowano specjalnie w celu umożliwienia użytkownikowi wydajniejszej pracy. EPESI oferuje także wiele skrótów, które umożliwiają szybki dostęp do danych. Książka adresowa firm i osób, kalendarz z alertami, zadania do wykonania. Rejestr połączeń telefonicznych, notatki i pliki (zarządzanie dokumentami), klient poczty e-mail – Roundcube IMAP. Ekskluzywne wypełnianie formularzy Click2Fill, unikalny moduł Watchdog monitorujący zmiany rekordów. Zaawansowany system uprawnień, konfigurowalne skróty – szybki dostęp.

EPESI

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘EPESI ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/EPESI/

X2CRM

X2CRM to aplikacja do sprzedaży, marketingu i serwisu o otwartym dostępie do oprogramowania zaprojektowana wyłącznie dla firm, które wymagają ściśle skoncentrowanego systemu informacji o klientach. Ze szczególnym naciskiem na przepływ pracy marketingowej, szybkość sprzedaży i optymalizację procesów, X2CRM jest wyjątkowo kompaktowy i łatwy w użyciu. Prowadź kampanie e-mail marketingowe, wygeneruj ceny sprzedaży, zdefiniuj wieloetapowe procesy sprzedaży. Zintegrowane raportowanie i wykresy, wizualne panel zarządzania, dostosowany do urządzeń mobilnych.

X2CRM

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘X2CRM ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/X2CRM/

Zurmo

Zurmo to aplikacja do zarządzania relacjami z klientami (Open Source Customer Relationship – CRM), która jest mobilna i społecznościowa. Do budowania każdej części aplikacji użyto metodologii opartej na testach. Oznacza to, że można tworzyć i utrzymywać niestandardowy system CRM z gwarancją, że przyszłe aktualizacje nie naruszą instalacji. Zarządzanie kontaktami i potencjalnymi szansami. Zarządzanie działaniami – spotkania, zadania, notatki i załączniki – wszystko w jednym miejscu. Śledzenie transakcji, grywalizacja – CRM Gamification nagradza użytkowników końcowych. Bezpieczeństwo – role, grupy, uprawnienia, prawa, zasady, zespoły ad-hoc. Niestandardowe pola, układy i etykiety, niestandardowe pulpity nawigacyjne.

Zurmo

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘Zurmo ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Zurmo/

FrontAccounting

FrontAccounting to system księgowy dla małych firm. Jest to oparty na sieci, prosty, ale potężny system dla całego łańcucha ERP. Zakupy, należności za towary, faktury od dostawców, zapasy, itp.

FrontAccounting

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘ERP‘ -> ‘FrontAccounting ‘.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie:
https://pomoc.servizza.com/FrontAccounting/