Artykuły pisane przez ludzi, nie przez tzw. sztuczną inteligencję.

Nasze artykuły w 100% tworzone są przez ludzi, ekspertów w swoich dziedzinach.

Tak zwana sztuczna inteligencja robi ostatnio prawdziwą furorę, wywierając coraz większy wpływ na wiele dziedzin życia i biznesu. Branża copywritingu również nie pozostaje obojętna wobec AI. Powstało mnóstwo narzędzi, które potrafią wręcz same pisać teksty na praktycznie dowolny temat. Niestety, z punktu widzenia osoby poszukującej rzetelnej wiedzy na dany temat, zjawisko to nie jest zbyt optymistyczne. Przede wszystkim, AI – póki co – działa odtworzeniowo, na podstawie wiedzy, która wcześniej została zebrana. Poza tym, takie teksty pisane są masowo, z nastawieniem na spełnienie wymogów SEO/SEM. Są coraz mniej merytoryczne i specjalistyczne, de facto tracą na jakości.

Doceniamy potencjał AI, a w pewnych dziedzinach wykorzystujemy te możliwości od wielu lat. W naszym zespole jest kilku prawdziwych guru w tej dziedzinie. Natomiast, nie akceptujemy wykorzystywania tzw. sztucznej inteligencji do wszystkiego, za wszelką cenę.

Napisane przez człowieka - stempel

Czytając dowolny z artykułów na Blogu Servizza możesz być pewien, że to nie jest sztucznie wygenerowany tekst pod SEO.

Publikacje Servizza są kompilacją rzetelnej wiedzy i długoletniego doświadczenia ekspertów w danej dziedzinie, połączonych z ludzką kreatywnością, a nie maszynowym odtwarzaniem.

stefan-servinski-servizza

Servizza Team, czyli zespół specjalistów, przy symbolicznym wsparciu Stefana