Oprogramowanie do ankiet, statystyk i badań społecznych

Hosting z gotowymi platformami, dzięki którym poznasz opinie i zachowanie klientów

hosting-opinie

Wykorzystaj opcje hostingu i poznaj opinie Twoich klientów, nie działaj po omacku. Feedback ze strony kontrahentów jest bardzo pomocny w rozwoju każdego przedsięwzięcia. Z Servizza to bardzo proste, wśród gotowych systemów znajdziesz: LimeSurvey, Matomo, LittlePoll, phpESP, Aardvark Topsites, Advanced Poll, Simple PHP Poll, EasyPoll, Open Web Analytics, Logaholic, CJ Dynamic Poll, Little Software Stats. Możliwości tych narzędzi omówimy w kolejnych punktach:

LimeSurvey

LimeSurvey (dawniej PHPSurveyor) umożliwia użytkownikom opracowywanie, publikowanie i zbieranie odpowiedzi na ankiety, bez wiedzy o kodowaniu. Ankiety mogą obejmować rozgałęziony, preferowany układ i projekt (za pomocą systemu szablonów stron internetowych) i mogą zapewnić podstawową analizę statystyczną wyników ankiety. Ankiety mogą być dostępne publicznie lub ściśle kontrolowane za pomocą tokenów „jednorazowych” dla każdego uczestnika ankiety. Dodatkowo wyniki mogą być anonimowe. Nieograniczona liczba ankiet jednocześnie, nieograniczona liczba pytań w ankiecie (ograniczona tylko przez bazę danych). Nieograniczona liczba uczestników ankiety. Ankiety wielojęzyczne, zarządzanie użytkownikami, 20 różnych typów pytań, edytor HTML WYSIWYG. Integracja zdjęć i filmów w ankiecie, stworzenie wersji ankiety do druku. Warunki pytań w zależności od wcześniejszych odpowiedzi (Skip Logic / Branching). Możliwość ponownego wykorzystania edytowalnych zestawów odpowiedzi, gotowe do importowania pytania. Ankiety oceniające, anonimowe, otwarta i zamknięta grupa uczestników. Opcjonalna rejestracja publiczna ankiet, wysyłanie zaproszeń, przypomnień i żetonów pocztą elektroniczną. Opcja umożliwiająca uczestnikom buforowanie odpowiedzi w celu kontynuowania ankiety w późniejszym czasie. Ankiety oparte na plikach cookie lub sesjach, edytor szablonów do tworzenia własnego układu strony. Rozszerzony i przyjazny dla użytkownika interfejs administracyjny, możliwość wprowadzania danych z zaplecza. Rozszerzone funkcje importu i eksportu do formatu tekstowego, CSV, PDF, SPSS, R, queXML i MS Excel. Podstawowa analiza statystyczna i graficzna z funkcją eksportu, czytnik ekranu Accessiblity. Zgodność z W3C, obsługa ponad 50 różnych języków w interfejsie i zapleczu.

LimeSurvey, PHPSurveyor

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘LimeSurvey ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/LimeSurvey/

Matomo

Matomo (wcześniej Piwik) to wiodąca platforma analityki open source, która daje więcej niż tylko potężną analitykę. Matomo ma być alternatywą open source dla Google Analytics. Matomo to oprogramowanie PHP MySQL, które można pobrać i zainstalować na własnym serwerze internetowym. Pod koniec pięciominutowego procesu instalacji otrzymasz tag JavaScript. Po prostu skopiuj i wklej ten tag na stronach internetowych, które chcesz śledzić (lub użyj istniejącej wtyczki, aby zrobić to automatycznie). Czysty i przyjazny dla użytkownika interfejs do prezentacji danych i pomocy w analizie danych. Przejrzysta i zwięzła grafika przedstawiająca ważne informacje w łatwym do zrozumienia formacie. Ponieważ bezpieczeństwo jest krytycznym elementem oprogramowania, phpMyVisites zapewnia maksymalną ochronę przed włamaniami i atakami zewnętrznymi. Można dodać wiele witryn internetowych. Każda strona będzie miała precyzyjne i wyraźne statystyki. Dodaj nieskończoną liczbę użytkowników i zarządzaj uprawnieniami dla każdego użytkownika (prawa do przeglądania i / lub administrowania dla niektórych witryn). phpMyVisites jest dostępny w ponad 30 językach, kod źródłowy jest łatwo dostępny. Precyzyjne statystyki odwiedzin przez określony czas (dzień / tydzień / miesiąc / rok). Częstotliwość odwiedzin: nowi użytkownicy, regularni (znani) goście i częstotliwość odwiedzania strony przez odwiedzających. Zarządzanie statystykami witryn internetowych i wszystkimi typami plików (PDF, obraz itp.). Klasyfikacja strony internetowej (według grup, podgrup itp.). Analiza odwiedzin: statystyki dotyczące stron, do których użytkownicy opuszczają witrynę, oraz stron, z których użytkownicy wchodzą na stronę. Statystyki geograficzne: Klasyfikacja według kontynentu / kraju (interaktywna mapa świata). Statystyki konfiguracji technicznej: przeglądarki internetowe, rozdzielczość, wtyczka zarządzana itp.). Kompletne i przejrzyste statystyki dotyczące wykrywania stron internetowych: jak odwiedzający odwiedzają witrynę? Pięć wyraźnie zdefiniowanych narzędzi do wykrywania witryn internetowych: wyszukiwarki, witryny internetowe, witryny partnerskie, biuletyny i dostęp bezpośredni. Potrafi wykryć ponad 300 wyszukiwarek i skojarzeń słów kluczowych na całym świecie. Zdefiniuj strony internetowe jako partnerów i dodaj nieograniczoną liczbę biuletynów. Przegląd wielu witryn internetowych, podsumowanie ważnych statystyk witryn internetowych dla wszystkich zarządzanych stron internetowych. Otrzymuj statystyki witryn codziennie przez e-mail, kanał RSS itp.

Matomo, Piwik

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Matomo ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Matomo/

LittlePoll

Proste rzeczy mogą być niesamowite. Zadawanie pytań odwiedzającym nie powinno być nauką o rakietach. Bez baz danych, bez zamieszania. The Amazing Little Poll to bardzo prosty skrypt php. Robi to, co powinien, i jest specjalnie zoptymalizowany, aby ułatwić konfigurację. Twórz ankiety, prosty w użyciu, rejestracja danych.

Amazing Little Poll

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘LittlePoll ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/LittlePoll/

phpESP

phpESP to skrypt umożliwiający nietechnicznym użytkownikom tworzenie ankiet, administrowanie ankietami, zbieranie wyników, przeglądanie statystyk. Wszystkie zarządzane są online, zaraz po inicjalizacji bazy danych. Twórz ankiety, administruj nimi, zbieraj wyniki, wyświetlaj statystyki.

phpESP

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘phpESP ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/phpESP/

Aardvark Topsites

Aardvark Topsites PHP to darmowy skrypt topsite zbudowany na PHP i MySQL. Lista topsites plasuje grupę powiązanych witryn według popularności. Webmasterzy dołączają do listy topsites i otrzymują przycisk do umieszczenia na swojej stronie i link do listy topsites. Przyciski Stat, umożliwiające dostosowanie przycisków i wyświetlanie na nich wszystkich rodzajów statystyk. 6 różnych metod rankingu. Liczy unikalne odsłony, łączną liczbę odsłon, unikalne trafienia, całkowite trafienia, unikalne trafienia i całkowite wyniki. Rangi codziennie, co tydzień lub co miesiąc, konfigurowalne kategorie. W pełni konfigurowalne skórki: spraw, by Twoje strony wyglądały tak, jak chcesz. Prosty internetowy instalator i aktualizacja, wiele stron, logowanie użytkownika i odzyskanie hasła. Bezproblemowo przełącza się między językami, szybkie, zintegrowane wyszukiwanie. Zaawansowane statystyki i wykresy.

Aardvark Topsites

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Aardvark Topsites ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Aardvark-Topsites/

Advanced Poll

Advanced Poll to system ankietowy z zaawansowanym narzędziem administracyjnym. Zawiera: wiele ankiet, szablonów, nieograniczone możliwości, obsługę wielu języków, logowanie IP, blokowanie IP, obsługę plików cookie, funkcję komentarzy, funkcję wygaśnięcia głosowania, obsługę losowych ankiet i wiele więcej. Advanced Poll jest idealny dla każdego badania.

Advanced Poll

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Advanced Poll ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Advanced-Poll/

Simple PHP Poll

Simple PHP Poll jest taka, jak sugeruje jej tytuł: prosta. Jak najwięcej funkcji, jednocześnie niezwykle prosty w użyciu i aktualizowaniu, nie mówiąc już o modyfikacji. Jest to jedyny darmowy system ankietowy, w którym można użyć instalatora i prostego panelu administracyjnego, a jednocześnie wolny od znaków wodnych. Zaawansowany, konfigurowalny panel administracyjny. Kod zgodny ze standardem HTML 4.01 i XHTML 1.0. Małe pliki i niesamowicie szybka, przyjazna dla serwera szybkość sieci. Wszystko w 100% kompatybilne z różnymi przeglądarkami z dodatkami JavaScript.

Simple PHP Poll

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Simple PHP Poll ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Simple-PHP-Poll/

EasyPoll

EasyPoll to skrypt PHP do tworzenia własnych ankiet. Jest bardzo łatwy w instalacji i uruchomieniu. Projekt ankiety jest w pełni edytowalny, możesz umieścić ankietę na dowolnej stronie. Możesz go używać na nieograniczonej liczbie stron internetowych za darmo. Nieograniczona liczba ankiet, z których jedna może być aktywna w danym czasie. Łatwa instalacja, każda ankieta może mieć do 5 odpowiedzi. Możesz edytować, włączać, wyłączać, resetować ankietę w dowolnym momencie. Chroniony hasłem obszar administracyjny.

EasyPoll

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘EasyPoll ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/EasyPoll/

Open Web Analytics

Open Web Analytics (OWA) to oprogramowanie analityki internetowej o otwartym kodzie źródłowym, którego można używać do śledzenia i analizowania sposobu korzystania z witryn internetowych i aplikacji przez użytkowników. OWA zapewnia właścicielom stron internetowych i programistom łatwe sposoby dodawania analiz internetowych do swoich witryn, za pomocą prostych interfejsów API, opartych na JavaScript, PHP lub REST. OWA ma również wbudowaną obsługę śledzenia stron internetowych, wykonanych za pomocą popularnych frameworków do zarządzania treścią, takich jak WordPress i MediaWiki. Śledź wyświetlenia strony, odwiedziny i niepowtarzalnych użytkowników w czasie. Śledź unikalne, nowe, powtarzające się odwiedziny w czasie. Obsługa wielu witryn internetowych – śledzenie dowolnej liczby witryn internetowych i przeglądanie statystyk w postaci zagregowanej lub według witryny. Strumienie kliknięć – wyświetlanie rzeczywistego strumienia kliknięć każdego użytkownika. Kliknij opcję Śledzenie – Śledź, gdzie dokładnie użytkownicy strony klikają i przeglądają kliknięcia według typu przeglądarki. Mapy kliknięć – wyświetl mapę ciepła, na której użytkownicy klikają Twoje strony internetowe. Mapy Google – mapuj swoich użytkowników w Mapach Google. Google Earth (KML) – przeglądaj użytkowników w programie Google Earth za pomocą eksportu plików KML. Śledzenie subskrypcji RSS / ATOM – śledzenie unikalnych czytników kanałów, typów czytników i żądań kanałów. Okresy standardowe i niestandardowe – generuj raporty przy użyciu predefiniowanych okresów raportowania lub niestandardowych zakresów dat. Analiza strony odsyłającej – Wyświetl tytuł, tekst zakotwiczenia i otaczający tekst linków przychodzących z odsyłających stron internetowych. Wyświetl wizyty według agenta użytkownika, śledź strony wejścia i wyjścia. Śledź strony według niestandardowych typów stron.

Open Web Analytics

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Open Web Analytics ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Open-Web-Analytics/

Logaholic

Logaholic to potężne narzędzie do analityki internetowej, które zapewnia wiarygodne, obiektywne informacje na temat wydajności zawartości witryny, ruchu, słów kluczowych i marketingu. Uzyskaj przydatne informacje, które pomogą Ci ulepszyć Twoją witrynę już dziś. Tagi śledzenia JavaScript o niskim wpływie na użytkownika zapewniają, że zbieranie danych nie spowolni Twojej witryny. Jeśli śledzenie nie powiedzie się, robi to bez opóźnień w czasie wczytywania, niewidoczne dla użytkownika. Analizuj wiele stron internetowych, unikalni odwiedzający, współczynniki przeliczeniowe. Stawki odrzuceń, nowi i powracający użytkownicy. Zapisz raporty jako plik CSV lub XML do wykorzystania w programie Excel i innych aplikacjach. Automatyczne wykrywanie kliknięć polecających Google Adsense. Śledź wyniki kampanii marketingowych, zarządzaj profilami i użytkownikami. Możliwość wyboru metody identyfikacji użytkownika. Twórz grupy gości według kraju, stron docelowych, wyszukiwarek, słów kluczowych, polecających. Zobacz wiele raportów Logaholic tylko dla wybranego segmentu ruchu. Analizator logów dla pojedynczych plików, całych katalogów lub archiwów gzip.

Logaholic

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Logaholic‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Logaholic/

CJ Dynamic Poll

CJ Dynamic Poll robi dokładnie to, co mówi w tytule – jest to ankieta, która zmienia się dynamicznie. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób strony internetowe mogą wyświetlać pytania ankietowe w ciągu jednej minuty, a następnie po głosowaniu wyświetlasz wyniki w tym samym miejscu? Cóż … ten skrypt właśnie to robi. Wraz z pełnym interfejsem administratora, CJ Dynamic Poll jest koniecznością dla wszystkich stron.

CJ Dynamic Poll

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘CJ Dynamic Poll ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/CJ-Dynamic-Poll/

Little Software Stats

Little Software Stats to aplikacja internetowa, która umożliwia użytkownikom monitorowanie ich oprogramowania. Little Software Stats jest pierwszym oprogramowaniem kontrolującym, uruchomionym jako open source i bezpłatnym. Został zaprojektowany i opracowany na MySQL i PHP, co pozwoli większości serwerów internetowych na jego uruchomienie. Little Software Stats pozwala użytkownikom zbierać informacje, w tym egzekucje, instalacje, wyjątki i położenie geograficzne. Brak obciążeń: opracowano małe statystyki oprogramowania, które mają minimalne zapytania SQL, aby serwer nie zwalniał. Oparte na API: małe statystyki oprogramowania wykorzystują API, więc bez względu na język programowania, oprogramowanie będzie śledzone. Jest również dobrze udokumentowany, więc wiesz, jak to działa. Łatwy w użyciu interfejs: Mały interfejs statystyk oprogramowania wykorzystuje HighCharts, który zapewnia interaktywne i proste wykresy. Automatyczne śledzenie danych: nie ma potrzeby sortowania danych, ponieważ Little Software Stats już to ma. Prosta instalacja: dzięki instalacji Little Software Stats możesz go skonfigurować w mniej niż 5 minut. Jest zautomatyzowany, więc nie ma kodu, który należy zmienić.

Little Software Stats

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Ankiety i Badania‘ -> ‘Little Software Stats ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Little-Software-Stats/

Podsumowanie

Zapoznaj się z opiniami i zachowaniem kontrahentów, bo każdy feedback może być bardzo pomocny w rozwoju Twojego przedsięwzięcia. Z Servizza to bardzo proste, wystarczy uruchomić gotową platformę. W każdym pakiecie Ekonomiczny Hosting WWW, Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu. Za jego pośrednictwem uruchomisz narzędzia, dedykowane tworzeniu specjalistycznych platform.

stefan-servinski-servizza

Servizza Team, przy wsparciu Stefana