Jak rozbudować, zwiększyć funkcjonalność strony WWW?

Rozbudowa witryny i poszerzanie jej funkcjonalności nie muszą być trudne.

preferencje-hostingu

Stworzyłeś swoją stronę WWW, wszystko pięknie funkcjonuje i przyszedł czas na jej rozbudowę. Zastanawiasz się więc jak podejść do tematu, w jaki sposób zwiększyć funkcjonalność witryny? Przejrzyj możliwości udostępnione w ramach każdego pakietu hostingowego Servizza. Wśród przygotowanych rozwiązań znajdują się: Question2Answer, phpFreeChat, Hablator, BlaB, AJAX Chat, Form Tools, phpFormGenerator, Privacy Policy Generator, PHP QR Code, InfiniteWP, Commentics, EasyAppointments. Poniżej znajdziesz szczegóły na temat możliwości tych platform.

BlaB

BlaB! jest w pełni skalowalnym, wielojęzycznym, opartym na PHP / AJAX czatem internetowym, działającym w przeglądarce. Obsługuje bazy danych PHP4 + i MySQL, SQLite i PostgreSQL. Posiada tryb gościa, wbudowany system rejestracji użytkownika, powiadomienia dźwiękowe, zmienne zestawy emotikon, historię, którą można przechowywać na zawsze. Obsługuje dowolną przeglądarkę włącznie z mobilnymi. Zgodność z PHP5 / PHP7: brak błędów PHP, ostrzeżeń i powiadomień. Zgodność z HTML5 i CSS3: przechodzi testy W3C z 1 ostrzeżeniem o skalowaniu. Brak błędów i ostrzeżeń w konsoli przeglądarki. Tylko kod natywny – nie używa zewnętrznych struktur i bibliotek. Doskonała szybkość reakcji nawet na starych smartfonach i tabletach. Gotowe wyświetlacze HiRes / Retina – nie używa się obrazów rastrowych. W 100% zmienny układ, możesz uruchomić go na pełnym ekranie lub w ramkach iframe tak małych jak 360x360px. System rejestracji umożliwiający użytkownikom tryb „gości”. Innowacyjna metoda resetowania zapomnianych haseł bez wysyłania e-maili. Zestaw awatarów do wyboru i możliwość przesłania obrazu / zdjęcia. Status online: Online, Away, Occupied, Unavailable, DND. Pokoje – oddzielne przestrzenie na czacie. Każda rozmowa jest połączona ze wszystkimi pokojami i odbiera każdą wiadomość wysłaną w dowolnym pokoju z wizualnym powiadomieniem i innym powiadomieniem dźwiękowym dla wiadomości umieszczonych w pokojach w tle. Prywatne czaty 1: 2 w głównym czacie. Administrator może wyrzucać i blokować użytkowników i adresy IP. Ikony, emotikony EmojiOne, rodzime emotikony i naklejki. Kolorowe predefiniowane tematy; opcja tworzenia własnych w kilka sekund. Dwie gotowe do użycia aplikacje na Androida dostępne w Google Play. Łatwy sposób na stworzenie własnej niestandardowej aplikacji mobilnej na Androida i IOS. Łatwy sposób na stworzenie rozszerzenia przeglądarki Chrome. Opcja Ignoruj ​​- rozmówcy mogą ukrywać wiadomości przed innymi rozmówcami. Niewidzialni użytkownicy – niewidoczni na czacie; nie pojawiają się w dziennikach. Dźwiękowe powiadomienia o (1) nowych wiadomościach, (2) wprowadź / leave / changeStatus, (3) wiadomości w tle, (4) PM. Ustawienia języka i strefy czasowej na użytkownika. Obsługa wielu języków UTF-8 w tym nazwy użytkowników z literami innymi niż łacińskie. Przetłumaczone na angielski, francuski, niemiecki i hiszpański. Mobilny przyjazny administrator CP: ustawienia, dzienniki, zarządzanie użytkownikami, motywy. ESC-centric – klawisz ESC zamyka dowolny element na górze i otwiera główny panel na czacie i w Admin CP. W telefonie komórkowym przeciągnięcie od lewej krawędzi otwiera główny panel na czacie i menu w Admin CP. Użytkownicy mogą przewijać za pomocą klawiszy strzałek, kółka myszy i przeciągania. Podwójne kliknięcie zamienia tryb wyboru i przeciągnij, aby przewinąć tryb. CTRL + SHIFT + 1 CTRL + SHIFT + 2 … CTRL + SHIFT + 9 przełącza się do pomieszczeń 1-9. Strzałki CTRL + SHIFT + L / R przechodzą między pokojami.

BlaB!

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘BlaB ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/BlaB/

Question2Answer

Question2Answer pomaga społeczności internetowej dzielić się wiedzą. Dynamika społeczności jest wzbogacana o komentarze, głosowanie, powiadomienia, punkty użytkownika i rankingi. Szybka zintegrowana wyszukiwarka, kategorie (do 4 poziomów głębokości) i / lub znakowanie. Głosowanie, komentarze i pytania dodatkowe, zarządzanie reputacją oparte na punktach. Powiadomienia e-mail i RSS, wbudowane zarządzanie kontami użytkowników.

Question2Answer

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Question2Answer ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Question2Answer/

phpFreeChat

phpFreeChat to darmowy, prosty w instalacji, szybki, elastyczny i wielojęzyczny czat, który wykorzystuje prosty system plików do przechowywania danych. Używa AJAX do płynnego odświeżania (bez migotania) i wyświetla strefę czatu oraz strefę prywatną. Obsługuje wiele pokojów (/ join), wiadomości prywatne i moderację (/ kick, / ban). Dostosowane motywy oparte na CSS i systemach wtyczek, które pozwalają na pisanie własnych procedur przechowywania (np. Mysql, backend IRC) i własne polecenia czatu. Prosty, szybki, mający możliwość dostosowania. Nie wymaga MySQL ani żadnej bazy danych SQL, posiada możliwość pisania własnych niestandardowych stylów CSS. System wtyczek pozwala pisać własne procedury przechowywania.

phpFreeChat

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘phpFreeChat ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/phpFreeChat/

Hablator

Hablator to zaawansowany skrypt czatu, napisany w PHP i Javascript. Oferuje wszystkie funkcje, których można oczekiwać w skrypcie czatu, przy zachowaniu niskich wymagań serwera, niskich wymagań klienta, wyjątkowej prędkości i prostej instalacji. Łatwe przesyłanie plików podczas dyskusji. Zezwalaj na wiele „tematów” dyskusji, aby użytkownicy mogli omawiać różne rzeczy w tym samym czasie i nie musieli instalować wielu pokojów rozmów i / lub prefiksować każdej wiadomości tematem dyskusji. Pozwala to użytkownikom na angażowanie się w jeden lub więcej tematów i śledzenie innych, którymi są zainteresowani.

Hablator

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Hablator ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Hablator/

AJAX Chat

AJAX Chat to darmowy i w pełni konfigurowalny webowy czat Open Source zaimplementowany w JavaScript, PHP i MySQL, który ładnie integruje się z popularnymi systemami forum, takimi jak phpBB, MyBB, PunBB, SMF i vBulletin. Wiele kanałów, prywatne wiadomości, prywatne kanały. System zaproszeń, kick / Ban lub Ignore. Lista użytkowników online z menu użytkownika, emotikony, łatwy sposób dodawania własnych emotikonów. Obsługa BBCode, opcjonalna obsługa dźwięku oparta na technologii Flash. Opcjonalne informacje o aktualizacji wizualnej (zmiana tytułu okna). Klikalne hiperłącza, dzielenie długich słów w celu zachowania układu czatu. Możliwość usuwania wiadomości wewnątrz czatu, polecenia w stylu IRC. Łatwy interfejs do dodawania własnych poleceń. Możliwość zdefiniowania godzin otwarcia czatu, możliwość włączenia / wyłączenia gości. Trwałe ustawienia po stronie klienta, wiele języków (automatyczne wykrywanie ustawień przeglądarki ACCEPT_LANGUAGE). Wiele stylów z łatwym dostosowaniem układu poprzez arkusze stylów (CSS) i szablony. Automatyczne dostosowanie wyświetlanego czasu do strefy czasowej lokalnego klienta. Zgodność ze standardami (XHTML 1.0 strict), akceptuje dowolny wpis tekstowy, w tym kod i znaki specjalne. Pole wprowadzania wielowierszowego z możliwością wprowadzania podziałów linii. Licznik długości wiadomości, monitorowanie w czasie rzeczywistym i przeglądarka dzienników. Obsługa typów zawartości Unicode (UTF-8) i innych niż Unicode. Oszczędzanie przepustowości (wysyłane są tylko zaktualizowane dane), opcjonalna obsługa przekazywania aktualizacji przez połączenie z gniazdem Flash (zwiększona wydajność i szybkość reakcji). Łatwa integracja z istniejącymi systemami uwierzytelniania, przykładowe integracje phpBB2, phpBB3, MyBB, PunBB, SMF i vBulletin. Rozdzielenie układu i kodu, dobrze skomentowany kod źródłowy. Opracowany z myślą o bezpieczeństwie jako integralna część – zbudowany w celu zapobiegania iniekcji kodu, iniekcji SQL, skryptów krzyżowych (XSS), kradzieży sesji i innych ataków. Przetestowany z powodzeniem z Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari i Konqueror – zbudowany do współpracy ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami.

AJAX Chat

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘AJAX Chat ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/AJAX-Chat/

Form Tools

Form Tools to skrypt PHP / MySQL, który łączy dowolny istniejący formularz internetowy z bazą danych i przyjaznym dla użytkownika interfejsem do zarządzania danymi. Form Tools zapewnia bogactwo narzędzi do zarządzania i manipulowania danymi formularza. Niezależnie od tego, czy tworzysz formularze ręcznie, czy za pomocą skryptu, niezależnie od tego, czy Twój formularz jest w formacie HTML, Flash, Silverlight, czy jest to cokolwiek innego – Form Tools może pomóc. Wybór sposobu eksportu danych, powiadomienia e-mailowe, konta klientów. Widoki, konfigurowalny interfejs, architektura oparta na komponentach.

Form Tools

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Form Tools ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Form-Tools/

phpFormGenerator

phpFormGenerator to proste, internetowe narzędzie do szybkiego tworzenia niezawodnych, wydajnych i estetycznych formularzy internetowych. Żadne programowanie nie jest wymagane: phpFormGenerator automatycznie generuje kod HTML, kod PHP i kod walidacji pól za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu „wskaż i kliknij”. phpFormGenerator udostępnia kilka formatów wyświetlania. Możesz zdecydować, czy wyniki Twojego formularza zostaną dostarczone pocztą e-mail, wysłane do bazy danych MySQL i zapisane w pliku danych (który możesz następnie otworzyć w programie Excel i innych programach). Prosty, intuicyjny interfejs „wskaż i kliknij”, formularze mogą mieć wiele stron. Dynamicznie dodawaj i usuwaj pola – bez przełączania stron. Dostosuj wygląd i styl swojego formularza, dodaj wstępnie wypełnione pola. Dodaj nieinwazyjne podpowiedzi, aby pomóc swoim użytkownikom, dynamicznie dodawaj i usuwaj pola – na tej samej stronie. Nowe pola z walidacją na żywo: data (z wyskakującym kalendarzem), e-mail.

phpFormGenerator

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘phpFormGenerator ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/phpFormGenerator/

Privacy Policy Generator

Generator zasad prywatności to darmowy generator, który umożliwia wygenerowanie w ciągu kilku minut umowy o polityce prywatności Twojej witryny. Po zainstalowaniu możesz szybko wygenerować umowę do uwzględnienia na swojej stronie. Polityka prywatności jest obowiązkowa z mocy prawa, jeśli zbierasz dane osobowe od użytkowników. TermsFeed ułatwia generowanie polityki prywatności i pozostawanie na bieżąco z najnowszymi zmianami. Wygeneruj politykę prywatności dla swojej witryny w ciągu kilku minut. Zawsze korzystaj z najnowszej wersji umowy za pomocą tego skryptu. Bezpłatne powiadomienia o przyszłych aktualizacjach umów. Umowy zawierają również niezbędne znaczniki HTML. BONUS: Generuj również warunki umowy.

Generator zasad prywatności

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Privacy Policy Generator ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Privacy-Policy-Generator/

PHP QR Code

PHP QR Code to biblioteka open source do generowania kodu QR, dwuwymiarowego kodu kreskowego. Oparty na bibliotece libqrencode C, zapewnia API do tworzenia kodów kreskowych QR Code. Kod PHP QR jest realizowany wyłącznie w PHP, bez zewnętrznych zależności (z wyjątkiem GD2 w razie potrzeby). Obsługuje wersje kodu QR (rozmiar) 1-40, kodowanie numeryczne, alfanumeryczne, 8-bitowe i Kanji. Implementowany wyłącznie w PHP, bez zewnętrznych zależności oprócz GD2. Eksport do PNG, obrazów JPEG również eksportuje jako tabelę bitów. Integracja API kodów kreskowych 2-D TCPDF, łatwa konfiguracja. Pamięć podręczna danych do przyspieszenia obliczeń. Udostępnione narzędzie scalania pomaga wdrożyć bibliotekę jako jeden duży plik bez zależności. Zrzut danych debugowania, rejestrowanie błędów, testowanie czasu.

PHP QR Code

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘PHP QR Code ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/PHP-QR-Code/

InfiniteWP

InfiniteWP to darmowa, samodzielnie hostowana platforma do zarządzania WordPress. Upraszcza Twoje zadania związane z zarządzaniem WordPress za pomocą jednego kliknięcia. Jedno główne logowanie: dostęp do wszystkich pulpitów WordPress jednym kliknięciem. Zapomnij o hasłach raz na zawsze. Aktualizacje jednym kliknięciem: kliknij przycisk Aktualizuj wszystko jako szef i zaktualizuj wszystko – rdzeń WP, wtyczki i motywy. Natychmiastowa kopia zapasowa i przywracanie: Twórz kopie zapasowe wszystkich witryn WordPress jednocześnie. Natychmiastowe przywracanie kopii zapasowych. Zarządzaj wtyczkami i motywami: aktywuj, dezaktywuj i usuwaj wtyczki i motywy zbiorczo. Instaluj ulubione wtyczki jednym kliknięciem.

InfiniteWP

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘InfiniteWP ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/InfiniteWP/

Commentics

Commentics to darmowy, zaawansowany skrypt PHP do komentarzy, z wieloma funkcjami. Profesjonalnie napisany i z otwartym kodem źródłowym, jego główne cele to integralność, konfigurowalność i bezpieczeństwo. Dlaczego go używać? Świeże i trafne treści nie tylko pomagają w utrzymaniu odwiedzających, ale także w zachowaniu zainteresowania wyszukiwarkami. Z powodów przedstawionych poniżej, Commentics jest idealnym wyborem. Używaj go na swoich artykułach lub nawet jako samodzielna strona komentarzy. Frontend, captcha, emotikony, kod BB, zapowiedź, gwiazdkowe oceny. Paginacja, subskrypcja e-mailowa, filtr spamu, kanał RSS. Wysoce konfigurowalny, wielu administratorów, kopia zapasowa bazy danych. Przeciągnij i upuść, tryb konserwacji, sprawdzanie wersji. Statystyka, strony pomocy, ostatnie logowanie.

Commentics

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘Commentics ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/Commentics/

EasyAppointments

Easy!Appointments to wysoce konfigurowalna aplikacja internetowa, która umożliwia klientom rezerwowanie spotkań za pośrednictwem Internetu. Ponadto umożliwia synchronizację danych z Kalendarzem Google, dzięki czemu można ich używać z innymi usługami. Jest to projekt o otwartym kodzie źródłowym, który będzie działał bezproblemowo z istniejącą witryną internetową, ponieważ może być zainstalowany w jednym folderze serwera i oczywiście obie witryny mogą współużytkować tę samą bazę danych. Zarządzaj wszystkimi spotkaniami za pomocą ekranów kalendarza i układów. Łatwiej niż kiedykolwiek utrzymuj wszystkie informacje o klientach i ich historii rezerwacji. Skonfiguruj swoje usługi i pracowników / zespoły / sekcje, które będą obsługiwać klientów. Każda usługa jest całkowicie konfigurowalna i każdy dostawca ma swój własny harmonogram. Skonfiguruj system na własną rękę, zastosuj godziny pracy i przerwy i pozwól klientom rezerwować, modyfikować lub anulować spotkania w określonych przedziałach czasowych. Synchronizuj wydarzenia z Kalendarzem Google i udostępniaj je innym aplikacjom. Dostawcy i sekretarze będą mogli również planować swoje dane. Otrzymuj powiadomienia e-mail o wszelkich zmianach w harmonogramie, w tym o rezerwacjach, modyfikacjach i anulacjach. Klienci są również informowani na czas o zmianach w swoich spotkaniach. Włączanie automatów i obsługiwanie grup klientów w określonych godzinach. Użyj dedykowanych adresów URL w swojej witrynie, które umożliwiają nawigację klientom w celu rezerwacji spotkań z określonymi usługami i / lub dostawcami. Uruchom aplikację z telefonu komórkowego i bezbłędnie obsługuj wszystkie interfejsy użytkownika. Twórz aplikacje z bogatą treścią, korzystając z elastycznego interfejsu API REST i obsługuj wszystkie informacje od swoich klientów dotyczące aplikacji.

Easy!Appointments

Do konfiguracji tej opcji można przejść w następujący sposób: ‘Konto Klienta’ -> ‘Wybrany hosting’ -> ‘cPanel’ -> dział ‘Apps Installer’ -> ‘Inne‘ -> ‘EasyAppointments ‘.

Pomoc na temat instalacji tego oprogramowania znajduje się na stronie:
https://pomoc.servizza.com/EasyAppointments/

Podsumowanie

W życiu każdej strony internetowej przychodzi taki czas, gdy warto rozbudować ją o kolejne elementy, zwiększyć funkcjonalność. Wówczas właściciel witryny zastanawia się w jaki sposób podejść do tematu, jak wdrożyć kolejne elementy. W każdym pakiecie Ekonomiczny Hosting WWW, Niezawodny Hosting WWW oraz Hosting WWW Premium, masz dostęp do specjalnego panelu. Za jego pośrednictwem uruchomisz nowe opcje i rozbudujesz swoją witrynę, bez kodowania, używając gotowych składników.

stefan-servinski-servizza

Servizza Team, przy wsparciu Stefana